Lietošanas noteikumi

Tehniskie noteikumi tiek sagatavoti bez maksas ne vairāk kā 30 dienu laikā, ja ir iesniegta visa nepieciešamā informācija un nav radušies papildu jautājumi.
  1. Iesniedzot šo pieteikumu, klients apliecina, ka sniegtā informācija ir patiesa, pievienotie dokumenti atbilst oriģināliem, kā arī ir informēts, ka par nepatiesas informācijas sniegšanu var tikt saukts pie atbildības likumā noteiktajā kārtībā.
  2. Pieteikumā iekļautā informācija tiks izmantota gāzesvadu pieslēguma līgumā un dabasgāzes piegādes līgumā, ja tādi tiks noslēgti.
  3. Ja jūsu īpašuma tuvumā vēl nav izbūvēts sadales gāzesvads, AS "Gaso", plānojot investīciju būvobjektu, jūs iekļauj potenciālo klientu sarakstā, lai novērtētu mikrorajona gazifikācijas iespējas. Savlaicīga iekļaušanās potenciālo klientu sarakstā ir izdevīgāka, jo tiek ietaupīts klienta laiks, topogrāfijas izmaksas, kā arī projekta izstrāde ir ievērojami lētāka, jo kopējais darbu apjoms ir lielāks.

Uzsākot investīciju būvobjekta projektēšanu, ar jums OBLIGĀTI sazināsies mūsu speciālisti un noskaidros jūsu iespējamo dalību mikrorajona gazifikācijā.

CAPTCHA ImageĢenerēt jaunu drošības kodu
Lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzini vairāk